banner
 
 
 

 

Zora agility eredményei

 

2018.
Dátum Verseny Helyszín Szint Eredmény/Minősítés Bíró
2018.02.04. TordasZoo Téli Kupa 4. forduló Tordas open jumping 1. hely, hibátlan futam (38-ból) / kitűnő

Pirity Árpád

2018.02.04. TordasZoo Téli Kupa 4. forduló Tordas A2 7. hely (12-ből) / nagyon jó

Pirity Árpád

2018.01.21. 2. Farsang Királya Székesfehérvár finálé 17. hely (32-ből) / nagyon jó

Wolfgang Tieber (AUT)

2018.01.21. 2. Farsang Királya Székesfehérvár open agility DIS

Szilágyi Anita

2018.01.21. 2. Farsang Királya Székesfehérvár A2 5. hely (21-ből) / kitűnő

Wolfgang Tieber (AUT)

2018.01.20. 2. Farsang Királya Székesfehérvár open jumping 5. hely, hibátlan futam(75-ből) / kitűnő

Wolfgang Tieber (AUT)

2018.01.20. 2. Farsang Királya Székesfehérvár A2 DIS

Szilágyi Anita

2018.01.20. 2. Farsang Királya Székesfehérvár A2 10. hely (20-ból) / nagyon jó

Szilágyi Anita

2018.01.14. Kraft Zúzmara Kupa Tárnok A2 2. hely (11-ből) / kitűnő

Nagy Veronika

2018.01.14. Kraft Zúzmara Kupa Tárnok A2 DIS

Nagy Veronika

2018.01.07. B.A.C.K. Rieden, Németország J2 6. hely, hibátlan futam (64-ből) / kitűnő

Uschi Hornung (GER)

2018.01.07. B.A.C.K. Rieden, Németország A2 16. hely (64-ből) / nagyon jó

Marcel Schlühr (GER)

2018.01.06. B.A.C.K. Rieden, Németország A2 24. hely (64-ből) / nagyon jó

Szoboszlay Erika

2018.01.06. B.A.C.K. Rieden, Németország J2 DIS

Thomas Ebeling (GER)

2018.01.05. B.A.C.K. Rieden, Németország A2 DIS

Uschi Hornung (GER)

 

2017.
Dátum Verseny Helyszín Szint Eredmény/Minősítés Bíró
2017.12.16. TordasZoo Téli Kupa 2. forduló Tordas A2 3. hely (14-ből) / kitűnő

Tráj Tamás

2017.12.16. TordasZoo Téli Kupa 2. forduló Tordas open agility DIS

Tráj Tamás

2017.12.09. Kraft Kupa Tárnok A2 8. hely (12-ből) / nagyon jó

Szoboszlay Erika

2017.12.09. Kraft Kupa Tárnok open jumping 12. hely (31-ből) / kitűnő

Szoboszlay Erika

2017.12.02. Mikulásváró Kupa Székesfehérvár open jumping 5. hely (59-ből) / kitűnő

Philipp Müller-Schnick (GER)

2017.12.02. Mikulásváró Kupa Székesfehérvár open agility DIS

Philipp Müller-Schnick (GER)

2017.12.02. Mikulásváró Kupa Székesfehérvár A2 DIS

Tráj Tamás

2017.11.05. Országos Bajnokság Szigetszentmiklós csapat agility 17. hely (21-ből) / kitűnő

Nagy Veronika

2017.11.05. Országos Bajnokság Szigetszentmiklós csapat jumping 5. hely (21-ből) / kitűnő

Sari Mikkilä (FIN)

2017.11.04. Országos Bajnokság Szigetszentmiklós open jumping 25. hely (91-ből) / kitűnő

Sari Mikkilä (FIN)

2017.10.21. TordasZoo Őszi Muri Tárnok A2-A3 jumping 1. hely, hibátlan futam/kitűnő

Korán Csaba

2017.10.15. Kraft Kupa Tárnok open agility 11. hely/kitűnő

Sabrina Hauser (AUT)

2017.10.15. Kraft Kupa Tárnok open jumping 5. hely, hibátlan futam/kitűnő

Nagy Veronika

2017.09.30. Kraft-Monor Kupasorozat 4. forduló Monor J2 1. hely, hibátlan futam/kitűnő

Nagy Veronika

2017.09.30. Kraft-Monor Kupasorozat 4. forduló Monor A2 DIS

Szilágyi Anita

2017.09.23. Smaragd Kupa Erdőkertes A2 6. hely/nagyon jó

Horváth-Tóth Boglárka

2017.09.23. Smaragd Kupa Erdőkertes A2 6. hely/nagyon jó

Korán Csaba

2017.09.23. Smaragd Kupa Erdőkertes A2 DIS

Horváth-Tóth Boglárka

2017.09.17. Kraft-Monor Kupasorozat 3. forduló Tárnok open jumping 5. hely, hibátlan futam/kitűnő

Manca Mikec (SLO)

2017.09.17. Kraft-Monor Kupasorozat 3. forduló Tárnok A2 7. hely/nagyon jó

Manca Mikec (SLO)

2017.07.08. VIII. Smaragd Kupa Erdőkertes open agility 3. hely/kitűnő

Heincinger Viktor

2017.07.08. VIII. Smaragd Kupa Erdőkertes A2 DIS

Korán Csaba

2017.06.03. Nyárindító Kupa Erdőkertes A2 2. hely/nagyon jó

Balogh-Nagy Réka

2017.06.03. Nyárindító Kupa Erdőkertes open agility DIS

Káli Anita

2017.06.03. Nyárindító Kupa Erdőkertes open jumping DIS

Heincinger Viktor

 

2016.
Dátum Verseny Helyszín Szint Eredmény/Minősítés Bíró
Agility A2
2016.06.04. Kraft Kupa Tárnok open agility 3. hely, hibátlan futam/kitűnő

Sabrina Hauser (AUT)

2016.05.28. Smaragd Kupa Erdőkertes A1

1. hely, hibátlan futam/kitűnő

Korán Csaba

2016.05.28. Smaragd Kupa Erdőkertes open agility DIS

dr. Herendy Veronika

2016.05.07. Kraft Kupa Tárnok A1 3. hely/kitűnő

Veres Viola

2016.05.07. Kraft Kupa Tárnok A1 3. hely/kitűnő

Veres Viola

2016.04.02. TordasZoo Kupa Tordas A1 3. hely/kitűnő

Wéber Krisztina

2016.03.26. Kraft Kupa Tárnok A1 1. hely/kitűnő

Korán Csaba

2016.03.26. Kraft Kupa Tárnok A1 7. hely/kitűnő

Jackl Anikó

2016.02.27. Kraft Kupa Tárnok A1 2. hely/kitűnő

Szoboszlay Erika

2016.02.27. Kraft Kupa Tárnok open agility 9. hely/kitűnő

Tráj Tamás

2016.02.27. Kraft Kupa Tárnok open jumping DIS

Szoboszlay Erika

TordasZoo Téli Kupa Sorozat összetett 2. hely
2016.02.13. TordasZoo Téli Kupa Tordas A1 2. hely/kitűnő

Kárpáti Dalma

2016.02.13. TordasZoo Téli Kupa Tordas open agility 23. hely (71-ből)

Jean-Pierre Verbesselt (BEL)

2016.01.16. Kraft Kupa Tárnok A1 5. hely/nagyon jó

Veres Viola

2016.01.16. Kraft Kupa Tárnok A1 5. hely/nagyon jó

Káli Anita

2016.01.09. TordasZoo Téli Kupa Tordas A1 2. hely/kitűnő

Wéber Krisztina

2016.01.09. TordasZoo Téli Kupa Tordas open jumping DIS

Veres Zsuzsanna

 

2015.
Dátum Verseny Helyszín Szint Eredmény/Minősítés Bíró
2015.12.05. Kraft Kupa Tárnok A1 3. hely, hibátlan futam/kitűnő

Tráj Tamás

2015.12.05. Kraft Kupa Tárnok A1 DIS

Korán Csaba

2015.10.31. Kraft Kupa Tárnok open jumping 12. hely/kitűnő

Kárpáti Dalma

2015.10.31. Kraft Kupa Tárnok A1 5. hely/kitűnő

Kárpáti Dalma

2015.10.25. TordasZoo Őszi Kupa Tordas A1 4. hely/kitűnő

Pappné Fejes Zsuzsanna

2015.10.25. TordasZoo Őszi Kupa Tordas A1 DIS

Szederkényiné Szakács Viktória

2015.10.03. Smaragd Kupa Erdőkertes A1 1. hely/kitűnő

Korán Csaba

2015.10.03. Smaragd Kupa Erdőkertes A1 DIS

Horváth-Tóth Boglárka

2015.08.01. Smaragd Kupa Erdőkertes J1 6. hely/kitűnő

Korán Csaba

2015.08.01. Smaragd Kupa Erdőkertes A1 5. hely/kitűnő

Korán Csaba

2015.08.01. Smaragd Kupa Erdőkertes A1 DIS

Varga Attila

2015.07.11. Kraft Kupa Tárnok A1 6. hely/nagyon jó

Nagy Veronika

2015.07.05. Smaragd Kupa Erdőkertes A1 DIS

Szoboszlay Erika

2015.07.04. Smaragd Kupa Erdőkertes A1 DIS

Tráj Tamás

2015.07.04. Smaragd Kupa Erdőkertes A1 5. hely/kitűnő

Nagy Veronika

2015.07.04. Smaragd Kupa Erdőkertes J1 6. hely/kitűnő

Nagy Veronika

2015.05.16. Kraft Kupa Tárnok open jumping 16. hely

Szoboszlay Erika

2015.04.25. V. Monor Kupa Monor open agility 27. hely/nagyon jó

Bíró Zsófia

2015.03.29. Kraft Kupa Tárnok open agility DIS

Thomas Ebeling (GER)

2015.03.29. Kraft Kupa Tárnok A1 15. hely/nagyon jó

Thomas Ebeling (GER)

2015.03.29. Kraft Kupa Tárnok open jumping DIS

Thomas Ebeling (GER)

2015.02.21. Kraft IV. Téli Kupa Tárnok kezdő jumping 3. hely/kitűnő

Nagy Veronika

2015.02.21. Kraft IV. Téli Kupa Tárnok kezdő jumping 2. hely, hibátlan futam/kitűnő

Nagy Veronika

2015.01.04. Kraft III. Téli Kupa Tárnok kezdő jumping 2. hely, hibátlan futam/kitűnő

dr. Herendy Veronika

2015.01.04. Kraft III. Téli Kupa Tárnok kezdő jumping 2. hely, hibátlan/kitűnő

dr. Herendy Veronika

 

2014.
Dátum Verseny Helyszín Szint Eredmény/Minősítés Bíró
2014.02.23. Kraft IV. Téli Kupa Tárnok kezdő jumping 8. hely (11-ből)

Tóth Ágnes

2014.02.23. Kraft IV. Téli Kupa Tárnok kezdő jumping DIS

Tóth Ágnes

Ugrás a lap tetejére
lab
© Pálosi Gyula Viktor